Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj/prenájom

1. Vybraný maklér Vám predstaví analýzu trhu, na základe ktorej sa po dohode stanoví predajná cena, postup a marketingová stratégia. Všetko bude súčasťou sprostredkovateľskej zmluvy.

2. Pripravíme nehnuteľnosť na predaj. Zabezpečíme fotografie, prípadne video a 3D obhliadku, reklamné pútače alebo 3D vizualizáciu. Propagáciu podporíme kampaňou na mieru.

3. Po zverejnení inzerátu na našej webovej stránke a na najnavštevovanejších realitných portáloch, maklér reaguje na emailové i telefonické dopyty a zabezpečuje priebeh obhliadok.

Inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, o.i. aj na zoznamrealit.sk, ďalej v medzinárodnej realitnej sieti

Taktiež inzerujeme na Facebooku:  WFK - Reality, Nehnuteľnosti - predaj a kúpa

4. Po vzájomnej dohode predávajúceho a kupujúceho vyhotovíme zmluvy, pomôžeme s financovaním, prevodom na katastrálnom úrade, úkonmi spojenými s odovzdaním nehnuteľnosti a prepisom energii.