Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Naším krédom je poctivosť , spoľahlivosť a spokojnosť našich klientov.


Spoločnosť WFK s.r.o.

vznikla v roku 2012 so zameraním na renovácie, predaj a nákup nehnuteľností. V roku 2019 sme s cieľom zlepšiť poskytované služby založili realitnú kanceláriu WFK Reality a odvtedy úspešne pôsobíme na realitnom trhu.
 S hrdosťou prinášame našim klientom spoľahlivosť a profesionálny prístup s podporou nášho skúseného tímu.
 
Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností. 
Keďže sa snažíme poskytovať komplexné služby, rozšírili sme našu ponuku a pripravili sme pre Vás v tomto roku /2024 / novinku v podobe predaja modulových domov vo výhradnom zastúpení od renomovaného poľského výrobcu MARKAEKO, pôsobiaceho na trhu od roku 2010. 
 
Špecializujeme sa na poskytovanie komplexnej realitnej činnosti, pričom našou úlohou je bezpečne sprevádzať vás celým procesom predaja alebo kúpy vašej nehnuteľnosti. Každý náš prístup je individuálny a ľudský, pretože nám záleží na vašich potrebách a očakávaniach. Dôslednosť, precíznosť, rýchlosť, flexibilita a najmä zodpovednosť sú pre nás absolútnymi hodnotami, ktorými riadime našu prácu. S nami môžete očakávať nielen profesionálny servis, ale aj osobné a starostlivé poradenstvo počas celého obchodného procesu 

Naša spolupráca s advokátskou kanceláriou zabezpečuje komplexný právny servis v oblasti prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam. Od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností, poskytujeme odborný dohľad a starostlivé spracovanie všetkých právnych aspektov. Týmto spôsobom zabezpečujeme hladký a spoľahlivý proces pre našich klientov pri získavaní nehnuteľností.

Akvizícia nehnuteľnosti je neoddeliteľne spojená s efektívnym financovaním. Našim klientom poskytujeme komplexný servis pri zabezpečovaní financovania ich zámerov v oblasti nehnuteľností. Sme tu, aby sme zabezpečili všetky potrebné podklady a zmluvnú dokumentáciu, čo zaručuje bezproblémový priebeh celého financovania. Vaša spokojnosť a úspech v tejto kľúčovej fáze sú pre nás prioritou.
S úspechom spolupracujeme s firmou FINPORTAL a.s., vedúcim finančným sprostredkovateľom na slovenskom finančnom trhu. V roku 2022 sa stali kapitálovo najsilnejším samostatným finančným agentom po vstupe nového akcionára NN Slovensko. S radosťou využívame ich silnú pozíciu na trhu a spoľahneme sa na ich odbornosť a spoľahlivosť pri poskytovaní najlepších finančných služieb pre našich klientov. 

Venujeme maximálnu pozornosť našim klientom a ich potrebám a práve vďaka tejto úzkej spolupráci dosahujeme vynikajúcu úroveň poskytovaných služieb. Naša práca nekončí v momente dokončenia transakcie; naopak, naša podpora pre vás pretrváva aj po ukončení obchodného vzťahu. Sme tu, aby sme vám poskytovali spoľahlivé a efektívne riešenia a vaša spokojnosť zostáva pre nás prioritou číslo jeden.

Sme overeným členom ZRKS.
https://www.zrks.sk/dokumenty-zrks/kodex-zrks/

Inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch a sociálnych sieťach, o.i. aj na zoznamrealit.sk, ďalej v medzinárodnej realitnej sieti

  • realityslovensko.cz,
  • slowakei-imobilica.at,
  • ingatlam-szlovakia.hu,
  • realsteta-slovakia.com.

 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,nám poskytuje zodpovednú osobu.

http://www.eurotrading.sk/zo

e-mail: zo@eurotrading.sk.